Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Kullanma Koşulları

ZATEN.ORG WEB SİTESİNE GİRMENİZ VE/VEYA SİTEYİ KULLANMAKLA, BU KULLANIM KOŞULLARINI ve HÜKÜMLERİNİ KABUL ETMİŞ SAYILMAKTASINIZ; KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANMAMALISINIZ.

Siteye eklenen eleştirilerden, mesaj ve yorumlardan sitemiz, site yönetimi, sahibi ve calışanları  sorumlu değildir. Gönderdiğiniz her mesaj, yazı, eleştiri, değerlendirme, anlatım ve yorum ile ilgili her türlü maddi, manevi, sosyal, hukuksal ve cezai sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Kullanıcılar paylaştıkları tüm bilgilerin niteliğinden ve içeriğinden kendileri sorumludur. Devlet veya hak sahibi üçüncü şahıslar tarafından yöneltilen tüm hukuki ve cezai yaptırımlardan sitemiz sorumlu olmayıp bizzat kullanıcı sorumludur.

İşbu siteye bıraktığınız mesajlar, yaptığınız ekleme ve yüklemelerle diğer her türlü unsurlar hakkında ZATEN.ORG münhasıran, kısıtlanamaz, geri alınamaz ve telif ücretsiz izin ve lisans hakkı verdiğinizi kabul etmiş sayılmaktasınız. Söz konusu izin ve lisans hakkı sizin işbu web sitesine bıraktığınız, yüklediğiniz, ekleme yaptığınız her türlü mesaj ve yayınlarla diğer unsurların kullanım, yayma, çoğaltma, değiştirme, düzeltme, uyarlama, depolama, işleme ve derleme eser meydana getirme, dağıtma, iletme, yeniden iletme, kamuya açık alanda icra etme, teşhir etme ve diğer benzeri hakları ve buna ek olarak söz konusu haklar hususunda başkalarına lisans verme hakkını da kapsamaktadır. İşbu web sitesine mesaj bırakan, her türlü ekleme ve yüklemelerde bulunan kullanıcılar aynı zamanda bütün manevi haklarından ZATEN.ORG lehine feragat ettiklerini kabul ederler.

İşbu web sitesindeki bilgiler ve paylaşımlar sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup sitede geçen konular ve benzeri haberlerde tavsiye verme niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek herhangi bir işlem yapan kullanıcının yaptığı işlemden ZATEN.ORG sorumlu tutulamaz.

İşbu web sitesinde yayınlanan her türlü kullanıcı mesajları, yayınlar ve benzeri eklemeler ilgili kişinin kendi görüşlerini yansıtmakta olup, ZATEN.ORG bu tür görüş ve fikirlerden ve ilgili mesaj, ekleme ve yüklemeler ile her tür diğer içeriklerden sorumlu olmadığı gibi işbu web sitesiyle ilgili hiç bir şikâyeti araştırmak ve sonuçlandırmakla da yükümlü değildir.

ZATEN.ORG web sitesi’nde yer alan her türlü bilginin doğruluğu, eksiksiz olması, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette ZATEN.ORG tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi’nde yer alan bilgilerin ve/veya portal hizmetlerinin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.
ZATEN.ORG hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri ve/veya portal hizmetlerini değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

ZATEN.ORG web sitesi’nin ve portal hizmetlerinin hatasız olması için her türlü tedbiri almıştır. Bununla birlikte sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzeme ve dökümanlar ZATEN.ORG mülkiyetinde olup, bu malzeme ve dökümanlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve dökümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

ZATEN.ORG web sitesi’nde yer alan her türlü bilginin doğruluğu, eksiksiz olması, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette ZATEN.ORG tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi’nde yer alan bilgilerin ve/veya portal hizmetlerinin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. ZATEN.ORG hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri ve/veya portal hizmetlerini değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

ZATEN.ORG web sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlamasıı gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, ZATEN.ORG web sitesi’ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

ZATEN.ORG‘da yer alan/yayınlanan köşe yazılarının her türlü maddi, manevi, sosyal, hukuksal ve cezai sorumluluğu yazarın kendisine aittir. Köşe yazalarında yer alan fikir, yorum ve bilgilerden dolayı site çalışanları, yöneticileri, site sahibi ve bilişim hizmeti sağlayan şirket sorumlu tutulamaz. Köşe yazılarının sorumluluğu yazana aittir.

 

gaziantep escort