Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Ayı

08.05.2020

Rüyada ayı hilekar, kötü huylu kadına, namert insana, Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile ve haram yolunu tutan , cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılışlı insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse için velayete, değilse zina yatmaya delalet eder.

Rüyada ayı bazen de zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bir kadın için bu rüya, yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. Yalnız ayının ısırması iyi sayılır. Rüyada ayı görmek münafık, ahmak, düşünceden yoksun, düşmanla yorumlanır. Ayıya bindiğini gören, devlet tarafından bir menfaat görür. Rüyada ayı eti ve derisi düşman mali, sütü korku ve endişe ile tabir olunur.

MOBİL REKLAM ALANI

Kirmani’ye göre : Rüyada ayı görmek, kötü, akıldan yoksun, insanlıktan uzak bir erkekle tabir olunur. Ayıya bindiğini gören, düşmanına üstün gelir. Öldürmek de böyledir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ayı görmek, bela ve fitne sahibine, Bazen de hilekar, yahut kötü bir kadına bazen de hapse işaret eder. Bir kimse bir ayıya binse, eğer ehilse dince velayete nail olur. Eğer ehil ve layık değilse, üzüntü ve korkuya maruz kalır, ancak sonra bu durumdan kurtulur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort