Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Ayak Bileziği

04.05.2020

Rüyada görülen ayak bileziği Bekar kadın için cömert biri ile evlenmeye, evli ise korktuğu şeyden emin olmaya; erkek için altın ve gümüş olursa üzüntüye, demir olursa mahrumiyete delalet eder. Altın ya da gümüş halhal kadın için güzellik, izzet ve süstür. Rüyada görülen ayak bilezikleri, erkek çocukla tabir edilir. Bir kimse üzerinde altın bilezikler olduğunu görse, hasta olur yahut dininde ona bir hata erişir. Bir kadın rüyada üzerinde altın bilezikler olduğunu görse, o kadın korkudan emin olur.

Eğer kocası yoksa, cömert bir kimse ile evlenir ve kocasından hayır görür. Üzerinde altın veya gümüşten bilezikler olduğunu gören kimse üzüntülü, kederli veya hapis olur. Rüyada bir erkeğin kendi üzerinde ziynetlerden gerdanlık, yüzük ve küpe gibi şeylerden başka gördüğü şeyler kendi hakkında iyi değildir. Kadının bileziklerin de gördüğü iyilik ve kötülük, kocasına aittir.

MOBİL REKLAM ALANI

Eğer kocası yoksa, bileziklerde görülen hal onların görünüş ve güzelliği miktarınca, o kadının halk içindeki ziynetine delalet eder. Rüyada görülen bilezikler, yükseklik, genişlik, izzet ve güzelliktir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort