Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Atlamak

25.04.2020

Hangi sebeple olursa olsun yukarıdan aşağıya atlamak değer yitirmeye, iyi halden sevimsiz duruma gelmeye, Aşağıdan yukarıya sıçramak hızla gelecek derecelere, Bir yerden bir yere atlamak can sıkıcı söze, Bir engeli aşmak amacıyla atlamak bir zorluğun üstesinden gelmeye, Bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istemeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya delalet eder. Ayrıca Bakınız; Rüyada Sıçramak Bir yerden başka bir yere atlamak,sosyal statünüzün değişmesi anlamındadır. Aşağı atlamak, para durumun tamamen tersine dönmesi, yukarı atlamak, gelire ve zenginliğe; dere, hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir.

Bir yerden, bir tepeden, bir hendekten atlamak, hayatta geçirilecek yaşama zorluklarına işarettir. Rüyada bir çukuru atlayarak geçtiğini görmek, büyük bir kazadan kıl payı kurtulacağınıza delalet eder. Bir dağdan aşağıya atlayarak indiğini gören, büyük bir üzüntüden kurtulur. Bir dereden atlayarak karşı sahile geçtiğini görmek, kendisi hakkında yapılan haksiz iftiralardan arkadaşlarının kendisinin haberi olmadan yaptıkları lehindeki şahadetlerle temize çıktığına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada gerek korku ve gerekse çabuk hareketten dolayı bir yere atlamak, kişinin canını sıkacak müskül bir söze işaret eder.

MOBİL REKLAM ALANI

Yüksek yerden aşağıya atlamak, iyi halden kötü hale meyletmeye, aşağıdan yukarıya sıçramak da, insanın çabucak yüksek dereceye çıkmasına, yukarıdan aşağıya atlamak da, kıymetinin çabucak düşmesine işaret eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort