Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Aşçı

02.05.2020

Rüyada aşçı görmek sevince delalet eder. Tren, uçak ya da gemi aşçısı görmek bir yerden bir yere gitmeye, bir durumdan başka bir duruma intikale ya da bir gayeye ulaşmaya delalet eder. Aşçıyı kazan başında görmek, evlenmek isteyenler için hayırlı kısmete, hastalar için hastalığın ilerlemesine yorulur. Aşçıyı evde görmek, oturduğunuz evden daha iyi bir eve taşınmaya; Aşçı ile kavga etmek, dost ve komşular hakkında kötümser olmaya ve bundan zarar göreceğinize işarettir. Rüyasında aşçıyla karşı karşıya kalan kimse türlü konudan kısmet sağlayacaktır.

İbn-i Şirin’e göre; güzel kokulu, temiz ve lezzetli bir şey pişirdiğini gören hayır ve nimete erer. Bunun aksini gören, şer işler ve gururlanır. Rüya sahibi hasta ise iyileşmez, hastalığı artar. Evlenmek isteyen kimseler için rüyada aşçıyı görmek, hayra işarettir. Şeker aşçısı görmek ilim, hikmet ve rızka delalet eder, Çivit otunu pişireni görmek, üzüntü ve kedere, zift ve kara sakız pişireni görmek de, elbiselere ve deniz yolculuğuna çıkmaya işarettir. Lokanta aşçısını görmek, faydalı bir işle meşgul olmaya işaret eder.

MOBİL REKLAM ALANI

Rüyada ahçı görmek, yararlı ve kazançlı işlerle uğraşacağınıza, bolluk ve refaha, kazan başında yemek yapan bir ahçı görmek, evlenmek isteyenler için kısmete, hastalar için kötüye, ahçıyı evde görmek, daha ferah ve geniş bir eve taşınılacağına işarettir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort