Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Anne

30.04.2020

Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı artar. Rüyayı gören kimse fakir olsun zengin olsun hayatına bolluk girer. Rüya tabirlerine göre böyle bir rüya gören kişinin annesini ihmal etmeye başladığı ve annesini sık sık ziyaret ederek hayır duasını alması gerektiği önerilmektedir. Çağdaş Ulema, annesini rüyasında devamlı gören kişinin içsel olarak kendisiyle barışık olmadığını savunur. Çağdaş Ulemaya göre eğer annenizi rüyanızda seyrek görüyorsanız, bu annenizle olan iletişiminizin iyi olduğunu göstermektedir.

Rüyasında annesinin kendisini yeniden doğurduğunu gören bir kişi sağlık problemleri yaşıyorsa şifa bulur. Maddi durumu kötü ise tam tersi şekilde zenginliğe kavuşur. Rüyanızda gördüğünüz anneniz, gerçek yaşamınızdaki anneniz ise beklemediğiniz bir yerden paraya kavuşursunuz. Bu rüya genellikle beklenmedik miraslarla tabir olunmaktadır. Rüyanızda anneniz gülüyorsa, anne duası alacağınıza ve yaşlılığında hayırlı bir evlat olarak yanında olacağınıza yorulur. Rüyada anneyi kaygılı görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilerden zarar görebileceğine işaret eder. Rüyada anneyi mutlu görmek çevreden alınacak destekle fayda sağlayacağınız şeklinde yorumlanır. Rüyasında annesinin ağladığını gören kişi kendisini sevince boğacak bir haber alır. Rüyada anne görmek, biraz öğüt almaya ihtiyacınızın olduğu gösterir.

MOBİL REKLAM ALANI

Rüyasında kendisini annesinin karnında gören kimse, eğer yurdundan ayrı ise, yurduna geri döner. Rüyasında annesi ile yürüdüğünü gören kişinin yaşamına huzur gelir. Hayatında kendisine sıkıntı veren olaylar ve kişiler uzaklaşır. Rüyada anne ile konuşmak gelecek sevinçli haberlerin müjdecisidir. Rüyada annenin ölmesi her ne kadar sıkıntılı bir durum olsa da tabiri hayırlıdır.  Bu rüya kazançlarınızın ve kısmetlerinizin kapıda olduğunun işaretidir. Rüyada annenin ölmesi çalışma yaşamınızla ilgili sevinçlerinizle tabir olunur.

Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya, yaşamınıza huzur geleceğine delalet eder. Ayrıca rüyada annenin ölmesi bazırüya tabirlerine göre rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna işaret eder. Bu rüya iç huzursuzluklarınızın yansıması da olabilir. Yaşadığınız pişmanlıkların rüyanıza yansıması olarak da tabir edilebilir. Rüyada anne ile tartışmak, onunla dargın olmak bazı konularda önünüze engeller çıkabileceğine delalet eder. Bazı maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Rüyada anneye bağırmak, hakaret etmek ve ona karşı hoş olmayan şeyler yapmak bazı günahlarınız yüzünden anneniz size darılabilir. Bu rüya bir uyarı niteliğindedir.

Eğer günah işlemekte ısrar ederek annenizin gönlünü kazanmazsanız, girdiğiniz işlerde sürekli tersliklerle karşılaşacaksınız demektir. Abdülgani Nablus-i Hazretleri rüyasında annesinin kendisine darıldığını gören kişinin yaşamında başarılar elde edeceğini müjdelemiştir. Rüyada ölen annenin hayatta olduğunu görmek, bazı kaygılarınızın olduğuna fakat kaygılarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder. Alternatif olarak sevdiğiniz bir kişiyi göreceğinize işarettir.

Bu konuyla ilgili daha fazla ayrıntı için rüyada ölü görmek makalesini inceleyebilirsiniz. Rüyasında annesi ile sohbet eden kişi çok sevineceği haberler alır. Bir yerden haber bekliyorsa, beklediği haber hızlı bir şekilde gelir. Rüyada anneyi ağlarken görmek, sıkıntılı bir durum atlatacağınız şeklinde tabir edilir. Bu rüyayı tam tersi şekilde yorumlayanlar da bulunmaktadır. Bazı yorumculara göre bu rüya sıkıntıya işaret ederken bir diğer kısma göre rüya sahibinin kısa süre içerisinde sevince mazhar olacağına delalet eder.

Rüyada annenin hasta olması, alacağınız haberlerin canınızı biraz sıkacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda, hem sosyal hayat içinde hem eğitim hayatı içinde sorunlu bir kişi ile uğraşılacağına ve bu yüzden ruhen yıpranılacağına işaret eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort