Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Anka Kuşu

30.04.2020

Anka kuşunu görmek şöhretli ama bidat ehli bir insanla arkadaşlığa, Bu kuşun kendisiyle söyleşmesi bakanlık ya da devlelete gelecek dünyalığa, Bu kuşa sahip olmak güzel bir kadınla evlenmeye, Bazen bu kuşu görmek garip haberlere, uzağa yolculuk yapmaya, uluorta konuşmaya delalet eder. Rüyada Anka kuşu görmek, başınıza bir devlet kuşu konacağına ve iyi bir yerden müjdeli bir haber alacağınıza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada anka kuşu görmek, kadri yüce olan bir kimseye işaret eder.

Anka kuşuna malik olduğunu gören kimse, güzel bir kadınla evlenir. Anka kuşunu görmek, uzun yolculuğa da işaret eder. Rüyada anka kuşunun kendisiyle söyleştiğini gören kimse, halife tarafından mala erişir. Bazı tabirciler, o kimse bakan olur, dediler. Anka kuşunun kendisine bir şey attığını gören kimse, bir melek vasıtasıyla Allah (C.C.) tarafından rızıklanır, Anka kuşuna bindiğini gören kimsenin, kadri yüce ve benzeri olmayan bir melike galip gelir. Anka kuşunu avladığını gören kimse, anka gibi bir zata hile yapar.

MOBİL REKLAM ALANI

Eğer anka kuşunu sattığını görse, yine öyle bir adama zulmeder. Ankayı hile yapmadan avladığını görse, yiğit bir çocuğa delalet eder. Anka kuşuna malik olduğunu gören kimse, güzel bir kadınla evlenir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort