Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Anahtar

01.05.2020

Rüyada Anahtar Görmek Rüyada anahtarla bir yeri açmak hayra, kapatmaksa şerre delalet eder. Rüyada anahtar görmek, Allah’tan bir şey istemeyle, dua ve istiğfar ile tabir edilir. Elinde bir anahtar olduğunu görmek abdest alıp ibadet etmeye; elinden anahtarın düştüğünü görmek namazı eda etmekte gevşek davranmaya delalet eder. Ayrıca anahtar görmek, rızk, ilim, evlat, elçi, mal, define, koca ve hacca gitmekle tabir edilir. Elinde birçok anahtar olduğunu gören kimse büyük bir mertebeye erişir.

Anahtar ile bir kapıyı veya kilidi açtığını gören, büyük bir zatın yardımıyla düşmanına galip gelir. Rüyada bir anahtar aldığını gören hazine bulur; eğer arazi sahibi ise toprağından istifade eder. Rüyada anahtar kaybetme, erkekler için, ev değişikliğine, kadınlar için, aile yaşantısında geçimsizliğe işarettir. Rüyada anahtar bulmak güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına işarettir. Bazen de anahtar bulmak, mutlu bir iş ve aile hayatına, kaybetmekse gereksiz maceralara yorumlanır. Rüyada anahtar kaybetme, erkekler için, ev değişikliğine, kadınlar için, evliliğinde geçimsizliğe işarettir. Rüyada kırık anahtar görmek, çevrenizde arkanızda konuşan dostlarınızın varlığına işarettir.

MOBİL REKLAM ALANI

Anahtar çalınması,işlerinizi boş vermenizden dolayı çok zor durumlara düşeceğinize işarettir. Aynı zamanda anahtar görmek yeni bir umut, yeni bir fırsattır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort