Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Alın

01.05.2020

Alında görülen güzellik kişinin şeref ve değeridir. Alın kulluk ve hayırlı evlattır. Alında görülen yara ve çizik namazı kuralıyla kılmamakla, Alında görülen renk solgunluğu borçla, solgunluğun geçmesi borcun ödenmesiyle, Alnın daraldığını görmek dünyalık da geçici sıkıntıyla, Alnın genişliği her konuda bolluk ve rahatlığa, Alından nur yayılması halkı irşad ve ilim öğretmekle, Alında görülen düz çizgi uzun ölür ve baht açıklığıyla, renkli çizgi hayırlı bir evlatla tabir ediliriz.

Alnının siyahlanmış ve dağlanmış olduğunu gören kimse, cimri olur. Alnının güzel ve nurani olması sadaka vermeye ve yardımlaşmaya işaret eder. Bazen de alın, seccade v.s. gibi insanın üzerinde secde ettiği şeye işaret eder. Bir kimse rüyada alnında yara ve çıban çıktığını görse, namazdaki kusuruna yahut secdesini tamam etmeyenlerden olmasına ya da yüzüne karşı başkalarının çirkin bir söz söylemelerine işaret eder. Alnın parlak görülmesi, kişinin çok secde eden yani çok namaz kılan bir mümin olduğuna işaret eder. Alnında ceviz, badem ya da ondan büyük veya küçük bir fazlalık görse, bir erkek çocuğu olur ve çocuk ailesinin büyüğü olur. Alnının demir, bakır veya taştan olduğunu görse, bu rüya, polis ve şehrin idarecisi ve geçimini utanmazlık ve yüzsüzlükle temin eden kimseler için makbuldür.

MOBİL REKLAM ALANI

Bu rüya, bunların dışındaki insanlar için, halkın nefretini kazanmalarına delalet eder. Bir kimse başkasının alnının darlaştığını görse, o kimsenin güzel olan ahlakının kötü olmasına delalet eder. Yine başkasının alnının fazlaca genişlediğini görmek, o kimsenin akıllı iken ahmaklığa, ilimden sonra cehalete düşmesine delalet eder. Bazen de alim, cömertlik ve cimriliğe delalet eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort