Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Alçı

04.05.2020

Rüyada alçı görmek, Yararlı antlaşmalara, elbise yenilemeye, dinde sebat etmeye, ev halkının güzel haline, izzet ve rütbenin devamına, ilim ve amele; Alçı yapan ustayı görmek harabelerin imarına, hastalıktan şifaya delalet eder. Rüyasında bir yeri alçılayan kimse bir hatayı düzeltecek, tatsızlığı gizleyecek ve bu sayede daha huzurlu yaşayacak demektir.

Rüyada alçı görmek, izzet ve rütbenin devamına, hanım ve çocukların güzel haline, dinde sebata, Ilim ve amele, güzel methe, hastalıklardan şifaya, elbisenin yenilenmesine ve sihhatli anlaşmalara delalet eder. Kireç görmenin tabiri de böyledir. Kireci zühd ve takva ehlinin yanında görmek, haramla kirlenmeye, şüpheli şeyleri kazanmaya, bidat olan şeylerde bulunmaya ve dinde nifaka delalet eder.

MOBİL REKLAM ALANI

Rüyada alçı kullanarak bir şeyin kalıbını aldığını görmek, yapmayı düşündüğünüz bir iş için bir başkasından fikir almak istediğinize delalet eder. Evinizde bozuk bir yeri alçılayıp orayı tamir ettiğinizi görmek, işlerinizin iyi bir durumda yürüdüğüne işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada alçı gören kimse, itibari ve rütbesi devamlı, karısı ve çocuklarının hali ise güzel olur, hastalıklardan şifa bulur, iş hayatında sağlam anlaşmalar yapar.

Başka bir rivayete göre ise; Rüyada alçı yapan kimseyi görmek, günah ve hataya, üzüntü ve uğursuzluklara, yangına Bazen de, hastanın afiyet bulmasına ve harabe yerlerin tamir edilmesine işaret eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort