Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Aksırmak

09.05.2020

Rüyada aksırmak, şüpheli şeylerin açığa çıkmasına, sıkıntıda olanın bundan kurtulmasına, fakir için yardıma, insanlardan gelecek dünyalık yardıma, borçlunun borcunu ödemesine, Birinin aksırdığını ve ona ‘Yerhamükellah’ yahut ‘Çok yaşa’ dediğini görmek insanlara yardım etmeye ve bundan sevap kazanmaya delalet eder.

Rüyada aksırmak, hapşırmak gibi şeyler gören kişi göze gelmiş demektir. Rüyanızda sık sık aksırdığınızı görmek, tasarladığınız bir işi yapmak için iyi düşünmeniz gerektiğine bir uyarıdır. Yanında bir başkasının aksırması o kimsenin iyi bir yolda olmadığını gösterir. Bir başka rivayete göre de, aksırık kötü bir haberle de tabir olunur. Bir rivayete göre; aksırmak kanaattir.

MOBİL REKLAM ALANI

Rüyada aksırdığını gören Allahu Tealaya çok hamd eder ve Onun rahmetine nail olur. Aksırmak bazı bilginlere göre, hastalıktan şifaya, uzun ömre delalet eder. Bir biri arkasından bir kaç kere aksırdığını gören, çok yaşar. Bir hasta rüyasında arka arkaya aksırdığını görse, iyileşir. Sağlam bir adamın aksırdığını görmesi onun hasta olmasına işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada aksırmak, şüphe edilen şeyin açıklık kazanmasına işaret eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort