Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Akıl Hastanesi

08.05.2020

Rüyada akıl hastanesi görmek, Oyun yerlerine, anlamsız konuşmalara, malın elden gitmesine, çoluk çocuktan ayrılmaya, Kendini akıl hastanesinde görmek genişlik, kolaylık ve rahatlığa delalet eder. Rüyada akıl hastahanesini görmek, hamama delalet eder. Çünkü hamam cin ve şeytanın avret mahallerinin açıldığı ve çirkin şeylerin meydana geldiği yerdir. Bazen akil hastahanesini görmek, mektebe delalet eder. Çünkü mektepte çocuklar için nazikane muamele yapılır ve okumakla kendisine fayda verecek şeylerde onlara ısrar edilir.

Bazen da akil hastahanesi görmek, oyun yerlerine, karmakarışık seslere, batıl ve manasız kelimelere, malin elden gitmesine ve çoluk, çocuğundan ayrılmaya delalet eder. Bir kimse rüyada kendisini hastalarla beraber akil hastahanesinde olduğunu görse, bu rüya şeriatça hapsedilmesine, delilerle beraber bir arada olduğunu görse, gören kimse, suçlu ve canilerle beraber hapse atılmasına delalet eder.

MOBİL REKLAM ALANI

Eğer bu rüyayı gören sağlamsa, hastalanır, eğer hastaysa, hastalığı uzar. Yahut yabancı bir yerde ya da şehit olarak ölür. Bazen de bu hastahaneyi görmek, fakir için erişeceği genişlik, kolaylık ve rahatlığa kavuşmasıyla insanlardan bir şey istememesine delalet eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort