Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Ağaç Kavunu

13.05.2020

Ağaç kavunu İffet ve muhabbete, soylu kadına, güzel övgüye, Kur’an okuyan kimseye , İyi geçime ve toplu mala, Ekşi ise hafif bir hastalığa delalet eder. Ağaç kavunu görmek iyi bir ese delalet eder. Rüyasında evinde ağaç kavunu olduğunu görmek, eşinin ve çoluk çocuğunun iyi ahlaklı olduklarına ve çalışkanlıklarına işarettir.

Ağaç kavununu yediğini görmek, aile mutluluğuna; ağaç kavununu bir yere bağlayıp astığını görmek, evlatlarından hayır göreceğine delalet eder.

MOBİL REKLAM ALANI

Bir başka rivayete göre de: Ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu ve evlat sahibi bir kadına, bazen mümin ve Kuran okuyan kimseye, ilme ve amele ve güzel medhe, bazen de ülfet ve muhabbete işaret eder. Bazı tabirciler, bir ağaç kavununun, çocuğa, işaret edeceğini söylemişlerdir. Bazı tabirciler ise ağaç kavununu kötü görerek, onun görülmesi nifaka işaret eder, derler. Yeşil ağaç kavunu görmek senenin bolluğuna ve rüyayı görenin bedeninin kuvvetli olmasına,sarı ağaç kavunu görmek ise senenin bolluğu ile beraber hastalık olmasına işarettir.

Odasında ağaç kavununun olduğunu gören kadının hürmete değer bir oğlu olur. Erkeğin rüyasında bir kadının kendisine ağaç kavununu verdiğini görmesi. Erkek çocuğunun olmasına işaret eder. Bir kimse başkasına ağaç kavunu attığını görse onunla arasında hısımlık ve damat olma arzusu olduğu şeklinde yorumlanır.

Bir ağaç kavunu bazen de devlettir eğer onu yerse ve o da tatlı ise toplu mala, eğer ekşi ise basit bir hastalığa delalettir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort