Zaten.Org – Magazin Haberleri – Rüya Tabirleri – Yemek Tarifleri

Adliye

18.05.2020

Adliye Adliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder. İşlerin bozulacağı ve sıkıntı çekileceğini belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye yorumlanır. Adliye görmek hayırlı değildir.

Bir adliye binasında bulunduğunuzu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmek, sağlığınızda bazı bozukluklar olduğuna; mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğine veya işlerinizde ki aksaklıklar için bir maliyeci uzmana danışmanız lazım geldiğine delalet eder. Bazılarına göre; rüyada adliye binası görmek, işlerinin bozukluğuna delildir.

MOBİL REKLAM ALANI

Adliye binasından içeri girdiğini görmek, bir işinden dolayı mahkemeye düşeceğine; mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunu görmek, düşmanlarının galebesine; kendisinin bir mahkeme salonunda bir başkasını savunduğunu veya bir avukatın kendisini savunduğunu görmek, karışık işlerinin düzeleceğine işarettir. Mahkeme kapısından çıktığını görmek, işlerinin uzayacağına, girdiğini görmek ise bunun aksine delildir.

Rüyada adliye binasını görmek rüya sahibinin işlerinin bozulacağına işaret eder. Ancak adliyede hakim görmek, iyi şekilde tabir edilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

gaziantep escort